Priznanje igraču Radničkog: Nemanja Kojić najbolji igrač 7. kola Superlige Srbije!

Večernje novosti 14.09.2020  |  A. Ilić

FUDBALERI Radničkog savladali su TSC (3:1) na gostovanju u Senti u okviru 7. kola Superlige Srbije.

Fantastična igra u tom meču Nemanji Kojiću donela je epitet igrača kola, saopštila je Superliga danas na svom sajtu. Napadač Radničkog je u prvom poluvremenu asistirao kod prvog gola Dušanu Stojiljkoviću. Da bi u drugom poluvremenu zatresao mrežu fantastičnim golom. Tridesetogodišnji Kojić je ponikao u Radu, nastupao je za Partizan, potom je karijeru nastavio u Turskoj, nastupao je i u dalekom Japanu. Ove godine se po drugi put vratio na Čair, stigao je iz