"Nesrećno... Morali smo..." Prva reakcija Dejan Stankovića nakon Zvezdine eliminacije koju su čekali svi navijači: Stojim pri tome, falio nam je gol!

Sportal blic 16.09.2020  |  M.D.S.
"Nesrećno... Morali smo..." Prva reakcija Dejan Stankovića nakon Zvezdine eliminacije koju su čekali svi navijači: Stojim…

Crvena zvezda je poražena od kiparske Omonije u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Rezultat je posle 120 minuta bio 1:1, ali je rival bio uspešniji posle izvođenja penala (4:2), a analizu utakmicu je napravio šef stručnog štaba crveno-belih . - Bili smo nadmoćni sedamdeset minuta. Nesrećno smo primili gol, vratili se u igru, izdigli iz svega i dominirali. Ali kada osetiš da je protivnik pao, onda moraš da postigneš gol i rešiš pitanje pobednika. Mi smo to morali da uradimo, a nismo, iako smo bili bolji. Videla se potom promena u njihovoj igri,