Spektakl u Senti uz 12 golova i dva crvena kartona: Hrabri TSC posle 6:6 ispao na penale (VIDEO)

Vesti online 18.09.2020

Fudbaleri TSC-a eliminisani su u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, nakon što su u Senti poraženi od rumunskog FCSB-a posle penala 6:6 – 5:4.

Tokom 120 minuta neverovatne borbe viđeno je 12 golova i dva crvena kartona, a na kraju je rumunski tim, koji je zbog korona virusa došao bez devet prvotimaca, bio prisebniji sa bele tačke. TSC je vodio 2:0 golovima Dejana Milićevića u 11. i Borka Duronjića u 14, ali je rumunski klub prvo smanjio preko Florinela Komana u 25, da bi posle isključenja Dejana Ponjevića u 44, izjednačenje doneo Denis Man u 50. minutu. Ipak, TSC sa igračem manje dolazi do 3:2 golom