SNS izabrala kandidata za gradonačelnika Novog Sada: Vučević dobija treći uzastopni mandat
Srbija danas 20.09.2020

Vladajuću koaliciju u Novom Sadu od sutra će činiti Srpska napredna stranka sa svojim partnerima
Na sutrašnjoj sednici Skupštine grada kandidat za gradonačelnika Novog Sada u ime pobednika junskih izbora, liste "Aleksandar Vučić - za našu decu", biće Miloš Vučević, saopštila je SNS Novog Sada. Osam godina uspešnog vođenja drugog grada po veličini u Srbiji i preporod Novog Sada u svakom pogledu, bili su najbolja preporuka da se Milošu Vučeviću poveri treći uzastopni mandat za gradonačelnika, navedeno je u saopštenju. Kao se ističe, za članove Gradskog veća biće





![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i kineske lovce“](https://nstatic.net/732/42015732rezukk.jpg)




