Bivši radikali Nemanja Šarović i Božidar Delić osnovali pokret "Vera, ljubav i nada"
Radio 021 21.09.2020 | FoNet
![Bivši radikali Nemanja Šarović i Božidar Delić osnovali pokret "Vera, ljubav i nada"](https://nstatic.net/img/logo/s/radio-021.png)
Nekadašnji poslanici Srpske radikalne stranke Nemanja Šarović i Božidar Delić predstavili su danas novi pokret na čijem su čelu "Vera, ljubav i nada", uz napomenu da kao svog političkog protivnika vide predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Šarović je rekao da je predata dokumentacija za registraciju pokreta, da će on formalno biti predsednik, a general Božidar Delić zamenik predsednika. Prema njegovim rečima, na ovakav naziv pokreta su se odlučili jer se radi o hrišćanskim vrlinama, koje su potrebni duši, narodu i državi Srbiji. "Mnogo toga se danas vrti oko novca, misle ljudi da sve mogu da kupe, ali ne može se sve i svako kupiti", rekao je Šarović i istakao da će se pokret udruživati samo sa