Beograd srušio lidera

Vesti online 22.09.2020  |  M. Ninović

Fudbaleri Vudvil Beograda ostvarili su pun pogodak u derbiju kola protiv Zapadnog Adelajda. Igrači srpskog kluba su kao gosti pobedili dosadašnjeg lidera i svrgnuli ga s trona – 2:1 (2:0). Juniorke ruše sve redom Prva liga Južne Australije

Još u prvom poluvremenu Beograd je stekao veliku prednost. Najpre je sjajni Stefan Simić postigao svoj osmi pogodak u sezoni i prekinuo tronedeljni golgeterski post. Ovaj gol dao je krila četi iz Vudvila, pa je do odlaska na odmor domaća odbrana još jednom kapitulurala. Ovaj put strelac je bio Japanac Juiči Hasegava koji kao defanzivac inače retko kada dolazi u gol-šanse. Zapadni Adelajd je uspeo da pogotkom u petom minutu drugog poluvremena zakuva situaciju i