36 naših građana sumnjivo na prisustvo kovida 19

RTK 23.09.2020
36 naših građana sumnjivo na prisustvo kovida 19
Za zdravstveni nadzor se, od petka do sada prijavilo 23.000 građana koji su se vratili iz inostranstva. Nakon popunjavanja testa samoprocene, kod 36 naših građana je procenjen skor i oni su upućeni u kovid ambulante kao sumnjivi na prisustvo kovida 19, gde su dalje podrvrgnuti procedurama.

Pročitajte još

Otvara se ambulanta u Staroj Božurni

Otvara se ambulanta u Staroj Božurni

Prokuplje press pre 15 dana
Počeo sa radom novi rendgen aparat

Počeo sa radom novi rendgen aparat

Šabačke novosti 09.03.2026

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »