Lebronova odbrana i Denverova ukočenost presudili, Jokića presekli faulovi, Lejkersi imaju 3:1! Mogu li Nagetsi opet ono njihovo? (video)

Mozzart sport 25.09.2020
Lebronova odbrana i Denverova ukočenost presudili, Jokića presekli faulovi, Lejkersi imaju 3:1! Mogu li Nagetsi opet ono…

Džamal Mari pogađao nemoguće, ali Jezerdžije imale veću napadačku širinu

Dosta će se narednih dana pričati o sudijskoj odluci da ne sviraju faul Lebrona Džejmsa na Džamalu Mariju posle očiglednog i snažnog udarca po ruci koji je ponajbolji igrač četvrte utakmice pretrpeo pri vođstvu Lejkersa od tri poena (105:102) na tri minuta do kraja. Da je tada bio dosuđen prekršaj, možda bi sada pričali o izjednačenju u seriji i najavili dramu u nastavku finala Zapadne konferencije. Ovako, možemo samo da konstatujemo da su Lejkersi stigli do treće