“Ове недеље идем код Вучића да причамо о формирању Владе…”
Недељник 29.09.2020 | Агенција Бета

Фото Профимедиа (Бета) – Председник Социјалистичке партије Србије (СПС) и министар спољњих послова Ивица Дачић рекао је да ће током ове недеље разговарати са председником Србије Александром Вучићем о формирању нове владе. Дачић је за РТС казао данас да је на Александру Вучићу као победнику избора, да диктира и форматира каква влада жели да буде формирана, са којим партнерима и ко ће обављати које функције. “Ја с председником Вучићем сваког дана комуницирам и











