„Trojka“ s pola gasa

Vesti online 30.09.2020  |  M. Ninović - Vesti

Fudbaleri Vudvil Beograda i deseti put u ovoj sezoni ispunili su želje vernih navijača i sigurnom pobedom opravdali ulogu favorita protiv Vajpersa – 3:0 (2:0). S ova tri boda srpski klub iz Adelajda napravio je još jedan krupan korak prema plasmanu u plej-of Prve državne lige Južne Australije, gde mu po kvalitetu tima apsolutno i pripada mesto. Poraz juniorki PRVA LIGA JUŽNE AUSTRALIJE

Da se skromni gosti, koji tavore na dnu tabele, neće dobro provesti na stadionu s kojeg malo koji protivnik može da odnese bodove, bilo je jasno već posle 10 minuta igre. Iz početne ofanzive Beograda stvorena je povoljna situacija u kaznenom prostoru Vajpersa, gde je gostujući igrač srušio Harlija Gepa. Za sudiju Nika Flagina nije bilo dileme – dosudio je penal, a upravo Gep je bio siguran sa 11 metara za prednost od 1:0. Izbranici trenera Demijena Morija iz minuta