Novosađani jači od Beograđana, Vošini košarkaši slavili na gostovanju u prestonici

Radio 021 05.10.2020  |  021.rs

Košarkaši Vojvodine pobedili su Beograd sa 75:63, u drugom kolu Košarkaške lige Srbije.

Novosađani su dobro otvorili meč, uzevši prvu četvrtinu sa 16:13, da bi u drugom periodu potpuno dominirali, prisvojivši ga sa 22:8. Posle poluvremena, domaćin je preuzeo inicijativu, a gosti su se opustili, pa je treća četvrtina pripala Beogradu sa 21:16, dok je u poslednjem delu igre bio egal - 21:21. Bilo je to sasvim dovoljno za sigurnu pobedu Vojvodine rezultatom 75:63. Šuterski se najviše istakao u ekipi Vojvodine Dragan Marić sa 13 poena, a pratili su ga