Novosadska liga: Bačka preokrenula rezultat s dva gola u finišu, Veterničani ubedljivi u derbiju protiv Bukovčana

Radio 021 06.10.2020  |  021.rs

U 10. kolu Novosadske lige igrao se derbi između dva tima iz vrha tabele, Veternika i Fruškogorskog partizana, u kojem su ubedljivu pobedu od 4:0 odneli Veterničani.

U goste Veterničanima došao je nezgodan protivnik, koji ove sezone igra dosta dobro. Ipak, uspeli su momci iz Veternika da zadrže maksimalan učinak na domaćem terenu. Načeo je Bukovčane Srdanović, koji posle solo akcije i slaloma kroz odbranu, sredinom prvog poluvremena, zabija za 1:0. U drugom poluvremenu pokušali su fudbaleri Fruškogorskog partizana da pritisnu domaćina, ali je Ušćumlić uspeo da dovede svoj tim do 2:0. Ušćumlić je do kraja utakmice uspeo još dva