Манифестација „Дај педалу раку“ у Зајечару
Глас Зајечара 02.10.2020 | Миљко Стојановић

Манифестација „Дај педалу раку“, коју већ шест година Женски центар Милица реализује под институционалним покровитељством Министарства здравља Републике Србије, Министарства омладине и спорта, Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут“, Института за онкологију и радиологију Србије, одржаће се сутра, 03.10.2020.године у Зајечару, испред Градске управе. Симболично, у 12 сати подићи ће се застава манифестације. Ова године, у време проглашења










