Bledi Partizan poražen: Burž slavio u Beogradu, treći neuspeh crno-belih u Evrokupu

Večernje novosti 28.10.2020  |  Č. V.

KOŠARKAŠI Partizana doživeli su treći poraz u Evrokupu. Ovoga puta je bolja od crno-belih bila ekipa Burža rezultatom 76:89.

Loš meč odigrao je klub iz Humske. Nije bilo energije u igri domaćina, posebno u prvom poluvremenu kada su gosti posle 20 minuta igre imali 17 poena prednosti 57:40. Probali su izabranici Vlada Šćepanovića da se trgnu u drugom delu meča, no kada god bi Partizan nešto dobro uradio Burž bi pronašao rešenje i vraćao ubedljivu prednost na svoju stranu. Inače, Buržu je ovo prvi meč posle 20 dana. Takođe, ekipa je došla bez prvog trenera Sava Vučevića koji ima problema