Ускоро почињу радови на уређењу Универзитетског парка у Новом Саду
Мој Нови Сад 29.10.2020

У жељи да Новосађанима укаже на значај озелењавања, важност постојања паркова у урбаним срединама, као и боравка у парковима и на зеленим површинама, Град Нови Сад покреће пројекат "Оживимо паркове", који представља континуирани наставак акције "10.000 стабала за Нови Сад". Како је саопштено из Градске куће, почетком новембра почеће припремни радови на уређењу зелене површине у оквиру реконструкције Универзитетског парка који ће трајати до средине децембра.








