Maks Kruze uništio Hofenhajm: Union iznudio crveni karton i penal, pa u nadoknadi dotukao rivala

Telegraf 02.11.2020  |  Telegraf.rs

Fudbaleri Hofenhajma poraženi su u meču šestog kola nemačke Bundeslige od Union Berlina sa 3:1 na svom terenu

Hofenhajm je poslednjih tridesetak minuta utakmice igrao sa desetoricom na terenu, zbog isključenja Roberta Skova, uspeo je i tako da postigne gol, ali ne i da osvoji bod. Danski fudbaler je ušao kao rezervista umesto Stefana Poša u 34. minutu, a isključen je u 58. minutu jer je u svom kaznenom prostoru s leđa rukom gurnuo Sebastijana Grizbeka. Sudija je to okarakteristao kao pregrub start u stopostotnoj šansi, iako je Skov imao nedaleko od sebe još jednog