Клуб „ударио“ забрану: Србија остала без штопера пред „меч деценије“

Клуб „ударио“ забрану: Србија остала без штопера пред „меч деценије“

Репрезентација Србије у „мечу деценије“ против Шкотске неће моћи да рачуна на штопера Милоша Вељковића јер његов Вердер неће да дозволи својим играчима да путују на репрезентативне обавезе због пандемије коронавируса, пише „Кицкер“.

Вељковић је стављен на списак Љубише Тумбаковића, али ће се за њега морати пронаћи замена. Поред Вељковића одлазак у на репрезентативни меч забрањен је и Марку Фридлу (Аустрија), Милоту Рашици (тзв. Косово), Јуји Осаку (Јапан) и Џошу Сарџенту (САД). Једини који би добио поштеду од овог правила је голман Јиржи Павленка, зато што његова Чешка игра пријатељски меч у Немачкој, па неће морати да напусти земљу. Како се наводи, Вердер неће бити санкционисан

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »