Zvezda izgubila u Minhenu, ali dobila mitsku zver! Crveno-beli lomili Bajern, a onda usledili minuti za zaborav nakon maestralnih poteza!

Sportal blic 06.11.2020  |  M.D.S.
Zvezda izgubila u Minhenu, ali dobila mitsku zver! Crveno-beli lomili Bajern, a onda usledili minuti za zaborav nakon…

Košarkaši Crvene zvezde stigli su u Minhen silno motivisani da nastave sa dobrim igrama u Evroligi.

Bajern je pokazao da je prava domaćinska ekipa, pa je sa 74:59 ispratio crveno-bele za Beograd, kojima je ovo bio četvrti poraz u eliti. Ubedljivo najbolji igrač crveno-belih bio je Džoni O'Brajant, koji upisao 17 poena. Ipak, više od tih poena impresionirao je način na koji je došao do tog učinka. Bilo je tu zidanja pod košem, pogodaka sa poludistance, ali i trojke, koju su sudije gledale nekoliko minuta jer je bila u poslednjem trneutku napada. Pokazao je