Penal Fulama o kom bruji Evropa! Pogledajte "panenku" koja može skupo da košta Mitrovićev klub! (video)

Alo 08.11.2020  |  Alo.rs/M.M.

U borbi za opstanak svaki bod je bitan, naročito onaj koji se na ovaj način prospe u 98. minutu.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na svom terenu u londonskom derbiju Fulam sa 1:0, u utakmici osmog kola Premijer lige. Jedini gol postigao je Tomaš Souček u prvom minutu nadoknade vremena. Fulam je mogao da izjednači u osmom minutu nadoknade vremena iz penala, ali je Ademola Lukman loše izveo panenku. Mitrović je prepustio saigraču da izvede najstrožu kaznu, a ovaj se propisno obrukao. Ovakav potez može skupo da košta londonski tim. Za više sportskih vesti