Ovaj momak je sa dva gola umalo šokirao Zvezdu: Čak je i Deki na kraju tešio Neškovića

Telegraf 08.11.2020  |  Telegraf.rs

Zvezda je izjednačila golom Kataija sa penala, a onda rešila meč atraktivnim pogotkom Falćinelija za 3:2

Mihajlo Nešković postigao je dva gola za Inđiju u meču 14. kola Superlige Srbije, najpre u 36, a onda i u 64. minutu utakmice. Kod oba gola reagovao je instinktivno i hladnokrvno, s tim što je drugi malo ko očekivao. Zvezda je vodila od 21. minuta pogotkom Dijega Falćinelija, Nešković je izjednačio u 36. minutu kada je presekao povratni pas Strahinje Erakovića, a onda je u 64. minutu šokirao domaćine na stadionu "Rajko Mitić". Povukao je napad iz sredine, odložio