Пораз кошаркаша Златибора (ВИДЕО)

Зоом УЕ 17.11.2020

ЗЛАТИБОР – Кошаркаши Златибора убедљиво су поражени од екипе Борца из Бања Луке резултатом 93:70 у трећем колу АБА 2 лиге на турниру који се одржава на Златибору. Ово је први пораз чајетинског тима у такмичењу, а за разлику од претходна два меча, није успео да преокрене двоцифрену разлику у другом полувремену.

Начин на који Златибор отвара утакмице већ се може подвести под рубрику „Невероватно али истинито“. И трећи пут узастопно у „балону“ противници у првом периоду воде и праве серију. Борац је повео са 14 поена предности, а 23 од 26 поена постигли су испод самог коша или са линије пенала. Са друге стране, чајетински тим се мучи на почетку, промашили су свих седам покушаја за три поена, само два поготка из игре у првих 10 минута. Бањалучки тим и други квартал отвара