Јувентус се спасао бруке у 92. минуту, Барселона може да доминира и са трећим тимом! (видео)

Ало 24.11.2020  |  Ало.рс/М.М.

После кратке паузе, Лига шампиона се вратила. Мало је рећи да је било узбудљиво широм Старог континента.

Убедљиво најинтересантнија група у којој су још увек све четири екипе активне у борби за осмину финала донела је два јако интересантна меча. Јунајтед се на свом терену реванширао Башахшехиру за пораз у Турској па је са 4:1 дошао на мечу табеле. Бруно Фернандеш брзо је уписао два гола, прво у 7. па онда и у 19. минуту да би Маркус Рашфорд у 35. када је био сигуран са беле тачке. Коначан резултат поставио је резервиста Џејмс у надокнади времена, а утешни гол за