Воша преко Пролетера до четвртине финала Купа Србије, Човић зауставио свој бивши клуб

Радио 021 26.11.2020  |  021.рс

Фудбалери Војводине пласирали су се у четвртину финала Купа Србије, пошто су на "Карађорђу" савладали Пролетер, резултатом 2:0.

Очекивала се чврста игра без много голова, с обзиром на то да градски ривал Војводине има једну од најефикаснијих одбрана у лиги. Ипак, Воша је успела да пробије отпор, а први гол је постигао бивши играч тима са Слане баре, Немања Човић, у 61. минуту меча. Други погодак за црвено-беле иде на име Дејана Зукића, који је мрежу затресао у надокнади времена. Утакмица је почела прилично споро и на прву прилику се чекао 16. минут, када је Ђорђевић прошао поред једног