Zvezda silna protiv Rada: Sporan gol i 2 nedosuđena penala obeležili meč na Marakani

Telegraf 29.11.2020  |  Telegraf.rs

Crveno-beli do prednosti stigli nakon što je Pavkov igrao rukom, ali je domaćin oštećen i za dva šuta sa bele tačke

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su svoj 14. trijumf u ovogodišnjem šampionatu, pošto su u 16. kolu Superlige Srbije bez većih problema savladali Rad rezultatom 3:0 (2:0)! Ako možemo izdvojiti nekoga kao junaka ovog trijumfa crveno-belih, onda je to svakako Srđan Spiridonović koji je upisao gol i asistenciju. Krilni napadač prethodno je uposlio Ričmonda Boaćija u 41. minutu, da bi i sam pogodio u 59. Strelac prvog gola za domaćina bio je Milan Pavkov u 17. minutu.