Нови пех за звезду - опет корона: Само што је један оздравио, други се заразио!
Мондо 07.12.2020 | Милутин Вујичић

Зато и није играо за викенд...
Зато и није играо за викенд... Милан Родић је оздравио и вратио се тренинзима, али убрзо потом нови случај корона вируса у редовима Црвене звезде која је ове јесени имала прегршт пехова. Последњи у низу фудбалера који су добили позитиван тест на ЦОВИД-19 је Жељко Гаврић и управо због тога га није било у саставу тима за меч против Златибора, на коме су његови саиграчи успели да славе тек минималним резултатом (1:0). Гаврић је морао у изолацију због корона вируса






