Veliki preokret Radnika: Tri tima nastavila sa porazima, Čukarički i Proleter opet u vrhu!

Mondo 11.12.2020  |  Nikola Lalović

Na startu 18. kola Superlige Srbije videli smo jedan remi, jedan preokret i dve pobede domaćina.

Na startu 18. kola Superlige Srbije videli smo jedan remi, jedan preokret i dve pobede domaćina. Fudbaleri Radnika iz Surdulice napravili su veliki preokret na startu 18. kola Superlige Srbije. Oni su gostovali TSC-u u Bačkoj Topoli, a uspeli su da dođu do trijumfa 3:1 iako su posle prvih 45 minuta gubili. Dostanić je pogodio u 39. minutu za domaćina, ali je onda usledio preokret. Subotić je izjednačio u 50. minutu, da bi u 69. minutu Mitošević preokrenuo. Konačnih