Milicu Dabović dečko tukao mesecima, davio je, grizao i stavljao pištolj na glavu, a kada je odlučila da ga prijavi doživela je šok u policiji!
Alo 14.12.2020 | Alo.rs/M.D
![Milicu Dabović dečko tukao mesecima, davio je, grizao i stavljao pištolj na glavu, a kada je odlučila da ga prijavi…](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Bivša košarkašica Milica Dabović otkrila je u emisiji "Dnevni red" detalje nasilja, koje je pretrpela od svog decka Šime Šiklića Simona.
Dabović je, u potresnoj ispovesti, ispričala da se Šime u početku pretvarao, a da se ona zaljubila. Ubrzo je idilična veza postala pakao. - Mlatio me je mesecima, tukao, davio me i stavljao pištolj na čelo - priča - Kada mi je stavio pištolj na glavu i pretio da će mi pobiti celu porodicu, odlučila sam da ga prijavim - priča ona. Pravi šok za Dabovićku usledio je tek u policijskoj stanici. - Tamo su mi rekli: Pa dobro Milice, nije te ubio! Rekla sam im: "Je l'