Partizan sa četiri gola ispratio Mladost

N1 Info 16.12.2020  |  Vladimir Todorović

Partizan je nastavio seriju trijumfa u Superligi Srbije. Crno-beli su u poslednjem meču ove jeseni slavili 4:0 protiv Mladosti iz Lučana 4:0 na stadionu u Humskoj. U ostalim mečevima popodnevnog programa slavili su gosti. Radnički iz Niša dobio je Bačku 2:1, Spartak je bio bolji od Rada 1:0, a identičnm rezultatom Mačva je savladala Zlatibor.

Prvu šansu Partizan je imao u desetom minutu kada je Asano posle uigrane akcije iz prekida pogodio prečku. Ono što nije uradio tada, Japanac je nadoknadio u 24. minutu kada je posle odličnog dodavanja Sume doveo Partizan u vođstvo. Usledio je period u kojem je Mladost imala inicijativu i jednu polušansu. Međutim, u 42. minutu Vujačić je povučen u kaznenom prostoru gostija. Sudija je bez razmišljanja pokazao na belu tačku. Siguran je bio Natho za 2:0. Sve dileme oko