Новозаражених 25: Од почетка епидемије заражено 1.106, преминуло 56 особа

Вечерње новости 18.12.2020  |  М. Б.
Новозаражених 25: Од почетка епидемије заражено 1.106, преминуло 56 особа

ПРЕМА најновијим резултатима тестирања пристиглим током минула 24 часа, још 25 особа у Рудничко-таковском крају потврђено је позитивно на ковид-19.

Овај крај, према званичним подацима, тренутно бележи присуство корона вируса код укупно 943 лица, у актуелном такозваном „трећем пику“ епидемије. - Од њих је 307 излечено, они и њихови контакти ослобођени су кућне изолације. Из овог краја, тренутно је хоспитализовано 48 пацијената позитивних на ковид-19, већином у Општој болници у Горњем Милановцу. Сви остали су у кућној изолацији – изјавио је данас др Александар Чивовић, в. д. директора Дома здравља у Горњем

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »