Kad protiv Liverpula juriš gol zaostatka, dobiješ sedam komada! Težak debakl Luke Milivojevića i Kristal Palasa usred Londona

Sportal blic 19.12.2020  |  Dr. P.
Kad protiv Liverpula juriš gol zaostatka, dobiješ sedam komada! Težak debakl Luke Milivojevića i Kristal Palasa usred…

doživeli su pravu katastrofu od u 14. kolu Premijer lige pošto su u debaklu na svom terenu poraženi sa 7:0! Aktuelni šampion je poveo već nakon nešto više od dva minuta igre - Mane se odlično snašao na desnoj strani šesnaesterca, prosledio loptu do Minamina koji se odlično snašao i iz drugog dodira poslao loptu u donji levi ćošak.

To je prvi pogodak Japanca u dresu Redsa. Preveliki pritisak jurenja zaostatka protiv Liverpula nije bio podnošljiv za domaćina koji se sve više otvarao, sve više grešio, a onda je stigao i pogodak asistenta kod vodećeg gola - Sadija Manea, koji je u 35. minutu povisio na 2:0. Do poluvremena je već bilo 3:0 koja su gotovo izvesno stavila tačku na i, a strelac je bio Firmino. Sve je i u nastavku išlo na vodenicu gostiju iz Liverpula koji je nastavio da rešeta. Prvo