Boksing dej: Pobede Sitija i Evertona, Junajtedu bod u derbiju protiv Lestera (video)

Sportski žurnal 26.12.2020

Lester je upisao prvi remi u sezoni i drugi je na tabeli Premijer lige sa 28 bodova, dok je Junajted treći sa bodom manje

Fudbaleri Lestera i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 15. kola Premijer lige. Prvi meč "boksing deja" počeo je šansom Markusa Rašforda u drugom minutu, a ono što tada nije iskoristio jeste u 23. minutu kada je lepo pogodio posle sjajne asistencije Bruna Fernandeša. Osam minuta kasnije Lester je izjednačio preko Harvija Barnsa, a posle smušene odbrane Junajteda. Prednosti Junajtedu doneo je Bruno u 79. minutu, na asistenciju Edinsona Kavanija