Milan silan i sa igračem manje, fenomenalan potez mladog Brazilca obeležio meč (video)

Alo 03.01.2021  |  Alo.rs/S.S.

Protivnik crveno-belih u 1/16 finala Lige Evrope pobedio Benevento u gostima 2:0.

Po pričama veštice plaše malu decu, ali Milaneze nisu uplašile. Milan je u gostima pobedio Benevento 2:0. Poveo je rival Zvezde u 1/16 Lige Evrope u 15. minutu golom Kesija iz penala. Onda je Tonali pred svojim kaznenim izgubio loptu u 32. minutu, a potom đonom startovao na rivala i dobio crveni karton, pa su više od sat vremena gosti, lideri Serije A, igrali sa igračem manje. Ipak, ni to ih nije sputalo. Donaruma je sjajno branio, a njegov kolega na drugoj strani,