Пронашли решење: Мигранти остају у кампу Липа код Бихаћа

Вечерње новости 03.01.2021  |  Тањуг/ В. М.
Пронашли решење: Мигранти остају у кампу Липа код Бихаћа

НА данашњем састанку одржаном у Бихаћу договорени су конкретни правци деловања и активности свих носилаца власти и институција које ће у склопу својих надлежности приступити опремању стављању у функцију импровизованог кампа Липа за смештај миграната, речено је за „Новости“ у Министарсву безбедности БиХ.

Подсећамо, министар безбедности БиХ Селмо Цикотић, са министром одбране БиХ Сифетом Поџићем, начелником Здруженог штаба Оружаних снага БиХ генерал-пуковником Сенадом Машовићем, представницима Унско-санског кантона, међународних организација и делегације ЕУ обишао је данас локалитет импровизованог кампа Липа. Циљ посете је био успостава и договор око функционисања импровизованог кампа Липа, који су успоставиле о ОСБиХ. У наредним данима ће се уследити премештај

Прочитајте још

Кључне речи

Балкан, најновије вести »