Pevaću u loznici, Beogradu, i prvi put u Sarajevu: Dragan Kojić Keba za Novosti o planovima i željama za 2021. godinu
Večernje novosti 09.01.2021 | M.KUTLAČA
![Pevaću u loznici, Beogradu, i prvi put u Sarajevu: Dragan Kojić Keba za Novosti o planovima i željama za 2021. godinu](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
FOLK pevač Dragan Kojić Keba (60) će prethodnu 2020. godinu, zbog pandemije virusa korona, pamtiti kao lošu. Ipak, Keba je lane, uprkos izolaciji, snimio i ekranizovao pesmu pod nazivom "Zadnja želja".
- Ne znam šta bih radio da nije muzike - kaže folker za "Novosti". - Situacija je takva da gotovo ništa ne funkcioniše, ali ja ne mirujem. Komponujem, pišem, stvaram, jer mi je profesija istovremeno i hobi. Muziku nisam birao, odabrala je ona mene, a to je božja volja. Zbog nepovoljne epidemiološke situacije mnoge televizije nisu snimale novogodišnji program, a Kojić kaže da se oseća razlika, jer je sada sve na distanci: - Čujem da stručnjaci savetuju da bežite od