Ајакс је био НА ивици амбиса, али ту је тадић: Копљаници избегли дебакл у дербију против ПСВ-а, Србин извео мајсторију (видео)

Хот спорт 10.01.2021  |  ХотСпорт ХотСпорт ХотСпорт
Ајакс је био НА ивици амбиса, али ту је тадић: Копљаници избегли дебакл у дербију против ПСВ-а, Србин извео мајсторију…

Фудбалери Ајакса и ПСВ-а одиграли су нерешено (2:2) у великом холандском дербију у 15. колу Ередивизије.

Гости из Ајндховена су до предности стигли после само два минута игре, када је био стрелац Еран Захави. Исти играч је био стрелац и у 21. минуту на асистенције Донела Малена и чинило се да ће ПСВ преузети прво место баш од ‘копљаника’. МОЖДА ЋЕ ВАС ЗАНИМАТИ ОГРОМАН ТРАНСФЕР НА ЧУКАРИЦИ: Други највећи у историји! ЛУДНИЦА У КУПУ ИТАЛИЈЕ: Црвени картон, па пенал серија – Победа припала Милану! Ипак, домаћин се буди у финишу првог полувремена. Српски интернационалац