Почела вакцинација грађана који су се пријавили на е-управу

Почела вакцинација грађана који су се пријавили на е-управу

БЕОГРАД – Вакцинација првих 1.000 грађана, старијих од 75 година, који су се пријавили преко портала е-управе, почела је данас у Београду.

У Дому здравља Нови Београд, међу првима је вакцину примио и 91-огодишњи Владислав Јефтић, који се, каже, пријавио већ првог дана. Он је примио Фајзерову вакцину, али, како је додао, није бирао, јер му је свеједно коју ће вакцину примити. “Нисам имао дилему када сам се пријавио. Ово је најбољи начин да се човек заштити”, рекао је Јефтић. Данас у 10 сати почела је вакцинација против корона вируса у домовима здравља на Вождовцу, Врачару, Земуну, Звездари, Савском

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Друштво, најновије вести »