Goleada na utakmici Partizana: Rubin naneo prvi poraz izabranicima Aleksandra Stanojevića! (foto)

Hot sport 21.01.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Fudbaleri Partizana doživeli su prvi poraz na pripremama u Antaliji! Partizan je izgubio od Rubina rezultatom 5:2.

Rusi su već na poluvremenu imali tri gola prednosti, pošto su vodili 3:0. Strelci su bili Makarov u 11. minutu, Jevtić je pogodio u 22. minutu, a Kvarackelia je u 39. minutu postavio konačan rezultat prvog poluvremena. Pogledaj galeriju 7 slika Partizan je počeo bolje u drugom poluvremenu i Natho je smanjio na 3:1 u 53. minutu meča, ali Rubin preko Košareva vratio 3 gola prednosti u 61. minutu. Suma je sa jedanaest metara smanjio na 4:2 u 75. minutu meča. Konačnih