Veliki broj sefova u samom centru Beograda - Otvorena nova filijala API Banke u Makedonskoj 44
Ekapija 23.01.2021

U novom, savremenom prostoru, nazvanom M44, klijentima su na raspolaganju usluge iz svih bankarskih segmenata, uz veliki broj sefova namenjenih stanovništvu i privredi.
Tokom otvaranja nove filijale API Banke, predsednica Izvršnog odbora Marija Stepina zahvalila se svim klijentima na dosadašnjoj lojalnosti i napomenula da tim API Banke svakodnevno ulaže napore da se prilagodi tržištu i trenutnom spoljnom okruženju i poboljša nivo usluga. - Naš pristup odabiru proizvoda koji se nude klijentima je jednostavan i transparentan – istražujemo tržište oko nas i pronalazimo tražene niše koje su ili u deficitu, ili uopšte nisu zauzete.










![[ANALIZA] Od šabačkih humanoidnih robota do letećih dvoseda na baterije: Kako Kina preko Srbije može trasirati sledeću…](https://nstatic.net/374/41875374zllfor.jpg)

