Министру за бригу о породици највећи проблем млади – неће по троје деце
Луфтика 27.01.2021 | Драгана Крстић

У 2020. години Србија је изгубила више од 53.000 људи, највећим делом због короне, каже министар за бригу о породици и демографији Ратко Дмитровић.
Он је гостујући на ТВ Прва изнео податак да је само у децембру преминуло око 17.000 грађана. Србија, корона вирус и 2020: Од најсмешнијег вируса до италијанског и… Корона вирус: У Србији преминуло још 35 људи - Батут објавио план… Корона вирус: У Србији преминуло још 48 људи, у Америци одобрена… “Нестао је град величине Шапца, није изгледало тако пре два, три месеца, али је у децембру дошло до страховитог скока броја умрлих. И то је пораст у односу на 2019.










