Partizan trijumfalno završio pripreme! Crno-beli nadigrali Sileks, Asano dvostruki strelac! (video)

Hot sport 28.01.2021  |  Vladimir Andonov Jovan Dević

Fudbaleri Partizana savladali su makedonski Sileks sa 3:0 u poslednjem meču na pripremama u Turskoj.

Sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Prvo je Asano dva puta pogađao, da bi konačan rezultat postavio mladi Marko Milovanović, koji je iskoristio poigravanje golmana Božinovskog. Prvo poluvreme protiv osmoplasirane ekipe makedonskog prvenstva nije bilo naročito interesantno. Crno-beli su najbolju šansu imali preko Sume u 42. minutu, međutim, on je jako loše reagovao nakon odličnog dodavanja Takume Asana. MOŽDA CE VAS ZANIMATI SADIK NASTAVLJA DA