Povezane vesti

Novo pravilo u srpskom fudbalu: Igrači sa papirima Evropske unije više neće biti stranci!

Novo pravilo u srpskom fudbalu: Igrači sa papirima Evropske unije više neće biti stranci!

Hot sport 28.01.2021
Novo pravilo u srpskom fudbalu! Sportski direktor FS Srbije, Vladimir Matijašević, gostovao je u studiju televizije Arena Sport i otkrio da igrači koji imaju pasoš Evropske unije uskoro neće imati status stranca u domaćoj ligi. Ovakva odluka… »
Partizan trijumfalno završio pripreme! Crno-beli nadigrali Sileks, Asano dvostruki strelac! (video)

Partizan trijumfalno završio pripreme! Crno-beli nadigrali Sileks, Asano dvostruki strelac! (video)

Hot sport 28.01.2021
Fudbaleri Partizana savladali su makedonski Sileks sa 3:0 u poslednjem meču na pripremama u Turskoj. Sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Prvo je Asano dva puta pogađao, da bi konačan rezultat postavio mladi Marko Milovanović, koji je… »
Reakcija - Stanojević: Razumem da je Zvezda – Srbija, ali...

Reakcija - Stanojević: Razumem da je Zvezda – Srbija, ali...

Sportski žurnal 28.01.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević brzopotezno replicirao Vladimiru Matijaševiću o najavi novog pravila: Trener Partizana Aleksandar Stanojević u 10-om minutu „rutinske” odjave dvonedeljnog drila crno-belih u Turskoj odjednom je promenio izraz… »
Znam da je zvezda – Srbija, ali ovo je sramota! Sramno! Aleksandar Stanojević besan- da li igraju finale Lige Evrope?!

Znam da je zvezda – Srbija, ali ovo je sramota! Sramno! Aleksandar Stanojević besan- da li igraju finale Lige Evrope?!

Mondo 28.01.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izuzetno ljut zbog najavljene odluke Saveza. "Ko vodi FSS, Crvena zvezda?", zapitao je. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izuzetno ljut zbog najavljene odluke Saveza. "Ko vodi FSS, Crvena… »
Stanojević: Razumem da je Zvezda Srbija, odluka o strancima sramna

Stanojević: Razumem da je Zvezda Srbija, odluka o strancima sramna

Mozzart sport 28.01.2021
"Da li se slažem da imamo toliko stranaca? Ne, ali to nije bitno. Bitno je da smo neravnopravni u ovoj situaciji" Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, prokomentarisao je promenu pravila u vezi sa strancima. FSS planira da promeni pravilo stranaca… »
Stanojević ljut: Sramno, ne igramo mi samo zbog Zvezde

Stanojević ljut: Sramno, ne igramo mi samo zbog Zvezde

N1 Info 28.01.2021
Na vest da postoji mogućnost da igrači iz Evropske unije više ne budu tretirani kao stranci u Superligi Srbije, burno je reagovao trener Partizana Aleksandar Stanojević. „Stvarno sam razočaran. Ovo što sam čuo od ljudi iz Saveza, dakle od onih… »
Matijašević: Igrači iz EU neće biti stranci

Matijašević: Igrači iz EU neće biti stranci

Sportski žurnal 28.01.2021
Vladimir Matijašević, sportski direktor FS Srbije, u izjavi za TV Arenu sport, u Antaliji gde trenutno posmatra pripreme naših superligaških klubova, najavio je zanimljive promene propisa u srpskom fudbalu. - Četvorica igrača sa inostranim pasošem… »
Stanojević besan: Sramno! FSS menja pravila zbog Zvezde

Stanojević besan: Sramno! FSS menja pravila zbog Zvezde

Nova 28.01.2021
Aleksandar Stanojević, trener Partizana, burno je reagovao zbog mogućnosti da se igrači iz Evropske unije više ne tretiraju kao stranci u Superligi Srbije. “Stvarno sam razočaran, ovo što sam čuo najavu ljudi iz Saveza, dakle, onih koji su na… »
Stanojević zagrmeo na FSS! ‘Sramno! Ne igramo mi ovde samo zbog Zvezde’ (video)

Stanojević zagrmeo na FSS! ‘Sramno! Ne igramo mi ovde samo zbog Zvezde’ (video)

Hot sport 28.01.2021
Najava direktora reprezentacije Srbije Vladimira Matijaševića da će se menjati pravilo u vezi sa strancima i da se igrači iz Evropske unije neće tretirati kao stranci, uzburkala je duhove u Partizanu, tačnije u stručnom štabu crno-belih koje… »
Stanojević: Slavković super za prvu utakmicu

Stanojević: Slavković super za prvu utakmicu

Sportski žurnal 28.01.2021
„Važi za obe utakmice – akumulacija umora, nismo imali svežine. Ujutro: izuzetno disciplinovani, kompaktni, protivnik nas nije ugrozio. Popodne: malo nediscipline u igri, nije mi se svidelo. Rezultat, hvala Bogu dobar, možda toliki nismo ni… »
Stanojević: Malo nam je falilo discipline u igri, bili smo premoreni

Stanojević: Malo nam je falilo discipline u igri, bili smo premoreni

Mozzart sport 28.01.2021
"Nismo imali svežine i bukvalno smo baš "teški" bili" Partizan je pripremni period u Antaliji okončao pobedom pobedom nad makedonskim Sileksom (3:0). Crno-bele je do trijumfa na poslednjoj proveri vodio inspirisani Takuma Asano, a trener Parnog valjka… »
Partizan tako treba da igra: Stanojević otkrio kada je bio najzadovoljniji crno-belima

Partizan tako treba da igra: Stanojević otkrio kada je bio najzadovoljniji crno-belima

Mondo 28.01.2021
Partizanov trener posebno je naglasio dobar nastup u jednoj proveri u Turskoj. Partizanov trener posebno je naglasio dobar nastup u jednoj proveri u Turskoj. U poslednjoj proveri u Turskoj, fudbaleri Partizana rutinski su savladali makedonski Sileks (3:0)… »
Novo pravilo u srpskom fudbalu: Igrači iz EU neće biti stranci, olakšanje koje će posebno obradovati večite

Novo pravilo u srpskom fudbalu: Igrači iz EU neće biti stranci, olakšanje koje će posebno obradovati večite

Sportal blic 28.01.2021
Uskoro nas očekuju nova fudbalska pravila, bar kada je reč o našem, srpskom. Nije baš običaj da se zakoni menjaju usred sezone, ali ovih dana mogli bismo da budemo svedoci revolucionarne odluke FSS. Sportski direktor je otkrio da igrači sa pasošem… »
Stanojević nije u potpunosti zadovoljan: Bilo je malo nediscipline što mi se nije svidelo

Stanojević nije u potpunosti zadovoljan: Bilo je malo nediscipline što mi se nije svidelo

Večernje novosti 28.01.2021
PARTIZAN je lako savladao Sileks sa 3:0, ali trener crno-belih fudbalera Aleksandar Stanojević nije bio u potpunosti zadovoljan izdanjem ekipe. Dva gola za klub iz Humske postigao je Takuma Asano, a jedan mladi Marko Milovanović. Sva tri pogotka viđena… »
Stanojević posle trijumfa nad Sileksom: ‘Rezultat je dobar, ali nije mi se svidela nedisciplina’

Stanojević posle trijumfa nad Sileksom: ‘Rezultat je dobar, ali nije mi se svidela nedisciplina’

Hot sport 28.01.2021
Fudbaleri Partizana savladali su makedonski Sileks sa 3:0, a trener crno-belih Aleksandar Stanojević zamerio je pojedine detalje svojim pulenima. Stanojević je nakon meča sa Sileksom izneo utiske o obe današnje utakmice. Prethodno su crno-beli danas… »
Menja se važno pravilo u srpskom fudbalu: FSS dozvolio više stranaca, Zvezda i Partizan trljaju ruke!

Menja se važno pravilo u srpskom fudbalu: FSS dozvolio više stranaca, Zvezda i Partizan trljaju ruke!

Mondo 28.01.2021
Stankoviću i Stanojeviću će biti lakše. Stankoviću i Stanojeviću će biti lakše. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić rekao je na početku priprema za nastavak sezone da će se klub zalagati za povećanje broja stranaca u srpskom… »
"Kratki rafal" za kraj priprema: Partizan se pobedom oprostio od Turske /video/

"Kratki rafal" za kraj priprema: Partizan se pobedom oprostio od Turske /video/

Sportal blic 28.01.2021
Fudbaleri Partizana pobedom protiv makedonskog Sileksa 3:0 (0:0) završili su danas pripreme u Turskoj. Crno-beli su do četvrtog trijumfa u kontrolnim mečevima u Beleku došli golovima Takume Asana (66. i 79. minut) i Marka Milovanovića u 85. minutu… »
Novo pravilo u srpskom fudbalu: Igrači iz EU nisu stranci

Novo pravilo u srpskom fudbalu: Igrači iz EU nisu stranci

Mozzart sport 28.01.2021
Najava sportskog direktora FSS Vladimira Matijaševića. Nova godina, nova pravila. Bar kada je reč o srpskom fudbalu. Nije baš običaj da se zakoni menjaju usred sezone, ali ovih dana mogli bismo da budemo svedoci revolucionarne odluke FSS. Gostujući… »
Revolucionarna promena u srpskom fudbalu: Igrači iz EU više neće biti stranci

Revolucionarna promena u srpskom fudbalu: Igrači iz EU više neće biti stranci

Vesti online 28.01.2021
Srpski fudbal i pravila, reklo bi se da je to zaista promenljiva kategorija. Nakon što je na početku tekuće sezone uveden pravilnik vezan za nastup mladih fudbalera, u Fudbalskom savezu Srbije sada su spremni da regulišu onaj vezan za strane igrače… »

Vesti dana »