Odbojkašice Zlatibora bolje od ekipe Radničkog

Zoom UE 31.01.2021

ČAJETINA – U utakmici 14. kola Prve B lige odbojkašice Zlatibora savladale su na parketu dvorane „Vai Tai“ ekipu kragujevačkog Radničkog sa rezultatom 3:2 , posle više od dva časa igre. Čajetinke su došle do devete pobede u 12 odigranih mečeva, tako da sada imaju 28 bodova. Ovo je druga uzastopna pobeda Zlatibora posle pet setova, a prva pobeda posle pet setova na domaćem parketu u ovoj sezoni, posle tri poraza.

Domaće igračice su u prvom setu uspele da posle početne neizvesnosti i vođstva Radničkog od 6:5 preokrenu na 11:6 i očuvaju razliku do kraja perioda. Konstantno vođstvo imale su u trećem setu, u kojem praktično nijednom nsiu dopustile rivalu da se ozbiljnije približi. Drugi i četvrti set, međutim, pokazali su da Zlatibor na ovom meču neće imati nimalo lak posao. Radnički je započeo drugi period serijom 5:0 i sve do polovine seta imao vođstvo. Od trenutka kada je