Zvezda i Šahtjor bez pobednika! Tresle se prečke, Borjan i Pjatov odbranili golove

Sportal blic 31.01.2021

Na poslednjoj pripremnoj utakmici i generalnoj probi pred nastavak sezone, fudbaleri su odigrali bez golova sa ukrajinskim Šathjorom (0:0).

Prvo poluvreme je u potpunosti prošlo u znaku Crvene zvezde. Imali su veliki broj prilika fudbaleri koje sa klupe predvodi Dejan Stanković, ali je utisak da im je nedostajalo više sreće u završnici. Već u prvom minutu meča je Ben probio po sredini terena i uposlio Falćinelija koji se izvukao na desnu stranu i sa desetak metara snažno šutirao, ali u Pjatova. Ofanzivno su meču pristupili Zvezdini bekovi. Upravo jedna od tih situacija bila je u 13. minutu kada je