Lalatović: Za ovakve mečeve se živi, da je pun stadion ova utakmica bi bila najinteresantnija u Evropi (video)

Alo 12.02.2021  |  Alo.rs/S.S.

Čukarički i Vojvodina su na Banovom brdu odigrali triler meč (3:3), domaćin izjednačio u 98. minutu.

Triler, drama, meč koji nije za one slabijeg srca, Čukarički - Vojvodina 3:3 (2:0). Crveni karton, tuča, penal, prečka, dva gola u dva minuta... Svega je bilo na Banovom brdu. Vojvodina je gubila 0:2, ali je preokrenula posle isključenja Mijailovića. Usledila su dva gola Vukadinovića u dva minuta, pa preokret golom Simića i na kraju u 98. pogodak Čolovića skoro sa zvukom sirene. Meč je produžen sedam minuta. - Prvo poluvreme je pripalo Čukaričkom, drugo nama i