Fijasko Milana pred dolazak u Beograd! Specija nokautirala "rosonere" i dala recept Zvezdi

Sportal blic 13.02.2021  |  P. L.

Fudbaleri Specije priredili su veliko iznenađenje u 22. kolu Serije A i porazili Milan sa 2:0.

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, domaća ekipa je u drugom delu meča sa dva gola slomila otpor "rosonera". Milan je pretrpeo poraz u poslednjem meču pred nastavak takmičenja u Ligi Evrope, odnosno gostovanja u Beogradu. Sve je počelo kiksom iz nehata Romanjolija, fudbaler Milana je u 56. minutu u želji da zaustavi jednog fudbalera Specije uklizao i zapravo asistirao Đuliju Mađoreu koji je bio sam pred golom gostiju i pogodio mrežu. Zlatan Ibrahimović je ubrzo