Rukometašice upisale nove bodove

Veliki park 14.02.2021

Rukometašice Radničkog su u okviru 10. kola Superlige za žene sigurnom igrom na svom terenu savladale ekipu Mladog Radnika rezultatom 32:21, poluvreme 17:8 i tako zabeležile i drugi trijumf u elitnom takmičenju, gde se trenutno nalaze na trećem mestu sa 12 bodova i utakmicom manje.

Ekipi Radničkog je ovo bila poslednja utakmica na domaćem terenu pred seriju gostovanja koja im sledi. Susret sa gošćama iz Radinca je bila prilika da se uigraju neke nove taktičke varijante za izazove koje im predstoje. Sjajno su domaće igračice otvorile utakmicu i već u 8. minutu pri rezultatu 8:1 je bilo izvesno da će bodovi ostati u Kragujevcu. Sve je funkcionisalo u redovima šumadijskog superligaša, počev od raspoložene Hasanovićeve na golu, čvrste odbrane,