"Морам да родим ћерку": Александра Пријовић проговорила о принови, па открила зашто је љубоморна на Филипа

Вечерње новости 15.02.2021  |  Новости онлине
"Морам да родим ћерку": Александра Пријовић проговорила о принови, па открила зашто је љубоморна на Филипа

ПЕВАЧИЦА Александра Пријовић проговорила је о борби са корона вирусом, супругу Филипу Живојиновићу, као и наследнику Александру.

Певачица је открила да је недавно прележала корону, али да јој се чула укуса и мириса још нису вратила. - Имала сам само бол у синусума, чуло укуса и мириса ми је нестало. Прошло је месец дана, али ми се не враћа ни укус ни мирис, чула сам и чак да се не враћа месец дана. Међутим, лагано се сад враћа рекла је Александра Пријовић у емисији “Премијера Викенд Специјал”. - Мени је супер било са сином, искрено. Јесам навикла да путујем десет година, али биће ми тешко да

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »