Voša pobedila Proleter u prijateljskom meču; Šarac: Pokazali smo zavidan kvalitet

Radio 021 23.02.2021  |  021.rs

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Proletera rezultatom 3:1 na današnjem prijateljskom meču odigranom na SC "Vujadin Boškov".

Glavni sudija na današnjem meču bio je David Matić. Posle meča pomoćni trener Vojvodine Dragan Šarac izjavio je da je odigrana jedna dobra prijateljska utakmica, te da je ovo bila odlična provera za igrače sa manjom minutažom. "Odigrali smo jednu dobru prijateljsku utakmicu sa Proleterom. Ovo je bila provera za igrače koji imaju manju minutažu. Mislim da smo pokazali jedan zavidan kvalitet. Bespotrebno smo primili taj prvi gol. Drugo poluvreme smo se vratili,