Ajd’ što učio noću, samo da nije i po mesečini, da struju uštedi, vid da pokvari
Luftika 24.02.2021 | Tamara Gočmanac
![Ajd’ što učio noću, samo da nije i po mesečini, da struju uštedi, vid da pokvari](https://nstatic.net/img/logo/s/luftika.png)
Na pitanje o ispitima na višoj trenerskoj školi, Vučić je odgovorio da je sva četiri položio u toj obrazovnoj instituciji na Banovom brdu, gde su ga profesori “lepo dočekali i temeljno ispitali, a odgovarao je najduže”.
Ekonomski tigar prop'o: Srbija 7. najsiromašnija zemlja u Evropi Srbija, korona virus i 2020: Od najsmešnijeg virusa do italijanskog i… Niko kao Vučić! 10-ke ređa i iz Golubinaca, sa međunarodnih samita i… “Ponosan sam što sam noću vredno radio i učio. Mučio sam se sa anatomijom, ali sam skoro svaku koščicu naučio, rad srca, svih mišića. Pitajte profesore. Da sam mogao da prisustvujem vežbama, dobio bih 10 i iz anatomije”, istakao je on. Izvor: Nova.rs Ekonomski