Pušten kući iz urgentnog: Poznato stanje poslanika Perića kome je juče pozilo u Skupštini
Srbija danas 24.02.2021

Perić je rekao da mu je pao šećer na 1,8 i da je izgubio svest
Poslanik PUPS Đuro Perić (90), kome je juče pozlilo u Skupštini Srbije, pušten je kući posle pregleda u Urgentnom centru. Perić je rekao da mu je pao šećer na 1,8 i da je izgubio svest. - Ja sam dijabetičar i to mi je napravilo problem. Imao sam vrtoglavicu i to sam povezivao sa reakcijom na drugu dozu vakcine, ali nije imalo veze sa tim - rekao je Perić. Narodni poslanik je dodao da su mu urađene neophodne analize. - U Urgentnom centru su mi rekli da mi je pao










